İsbir, Tuttuğunu Kopartıyor
Tarih: 24.01.2018 Saat: 09:10
Konu: Ortaköy Haberleri


İsbir, Tuttuğunu Kopartıyor


Çorum’un Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, 3 gündür Ankara’da çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ile görüşmeler yaparak Ortaköy için çalışmalara devam ediyor.Başkan İsbir, Ankara programı kapsamında ilk olarak Sağlık Bakanlığı Özel Kalem Müdürü Yusuf Çelik ile görüşerek Ortaköy için mutlak bir ihtiyaç olan sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere ambulans talebinde bulundu ve yetkililerden olumlu cevaplar aldı.


Başkan İsbir, Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ve İller Bankası Bölge Müdürü Erdinç Kapusuz ile yaptığı görüşmede ise İlçenin 1400 m içme suyu boru ihtiyacı için talep de bulunarak kendilerinden söz aldı.


 Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, Ankara programı kapsamında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığından 1 adet greyder talebinde bulunarak, bu talebinden de olumlu sonuç aldı.


Başkan İsbir, yaptığı açıklamada, “ilçem için, ilçemin ihtiyaçları için sürekli çalışıyoruz. Bizlere desteklerini esirgemeyen tüm kamu kurum ve kamu kuruluşlarına ve bunların yöneticilerine, ilçeme yaptıkları katkılardan dolayı ilçe halkım adına teşekkür ederim. Önümüzdeki dönemlerde de yatırım ve kazanımlarımız artarak devam edecektir” dedi.  Kaynak: http://www.corumvatan.com.tr
Pencereyi Kapat