PAZARCILAR ODASI’NDAN AŞGIN’A TEŞEKKÜR | Çorum Vatan Gazetesi | Çorum'un En Kapsamlı Gazetesi | Avc
PAZARCILAR ODASI’NDAN  AŞGIN’A TEŞEKKÜR
HABERLER

PAZARCILAR ODASI’NDAN AŞGIN’A TEŞEKKÜR

“Türkiye’de işini en titiz yapan Çorum Belediyesi’dir”Koronavirüs tedbirleri kapsamında yaptığı çalışmalarla Çorum halkının büyük takdirini toplayan Çorum Belediyesi’ne, Çorum Pazarcılar Odası Başkanı Erdoğan Yılmaz'dan da teşekkür geldi.

 

Çorum Belediyesinin her semt pazarı sonrası Pazar yerlerini köpükle yıkayıp dezenfekte ettiğini söyleyen Çorum Pazarcılar Odası Başkanı Erdoğan Yılmaz, “Belediyemizin koronovirüs salgınıyla mücadele kapsamında yürüttüğü çalışmalar herkes tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu ile birlikte süreci yakından takip ediyoruz. Şehrimizde de semt pazarlarımız yıkanıyor, dezenfekte işlemi uygulanıyor. Pazarlar yıkandıktan sonra pazar yerlerini incelemeye gidiyoruz ve gerçekten çok temiz buluyoruz. Türkiye'de yapılan işler içerisinde işini en titiz yapanın Çorum Belediyesi olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.” Dedi.

 

Erdoğan Yılmaz, pazarcı esnafı adına Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ve tüm ekibine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

 

https://www.metropolcasino.xyz/ https://www.maxitr.xyz/