SARI’DAN ‘’EBA’’ AÇIKLAMASI | Çorum Vatan Gazetesi | Çorum'un En Kapsamlı Gazetesi | Avc
SARI’DAN ‘’EBA’’ AÇIKLAMASI
HABERLER

SARI’DAN ‘’EBA’’ AÇIKLAMASI

Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, EBA üzerinden yapılacak olan uzaktan eğitimle ilgili önemli mesajlar verdi.

TV üzerinden sunulacak olan eğitim çalışmalarını takip edilmesinin, çocukların geleceği açısından oldukça önem arz ettiğini belirten Sarı, “Bütün dünya gibi ülkemizin de içinde bulunduğu bu afet durumunu er ya da geç hep birlikte aşacağız inşallah. Bu hassas süreçte yapılacak ferdi hataların; kendimize ve çevremizdeki insanlara ölümcül etkileri olabileceğini, ayrıca salgını dizginleme ve iyileştirme çalışmalarına da fevkalade olumsuz etkileri olacağını unutmamalı, mümkün olduğunca, en güvenli yer olan evimizden dışarı çıkmamalıyız” dedi.

Velilerin bu süreçte öğrencilerin yanında olması ve destek sunması gerektiğini ifade eden Sarı, “Şu anda tam olarak öngörülemeyen bu afet süreci içerisinde de yavrularımızın eğitimi sekteye uğramasın diye, hem EBA hem de TV üzerinden sunulacak olan eğitim çalışmalarını takip etmemiz, çocuklarımızın geleceği açısından oldukça önem arz etmektedir. Siz velilerden beklentimiz; öğrencilerimizin bu eğitimleri düzenli olarak takip etmeleri noktasında teşvik etmeniz ve yardımcı olmanızdır” diye konuştu.

“Gün, birlik olma günüdür” diyen Sarı, “Kurtuluş Savaşımız da dahil olmak üzere nice badireler atlatan Şanlı Milletimizin her ferdinin, sorumluluklarını ziyadesiyle yerine getireceğine ve bu sınavdan da başarıyla çıkacağımıza inanıyorum. Kıymetli yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, saygılarımızla” şeklinde konuştu.

 

https://www.metropolcasino.xyz/ https://www.maxitr.xyz/