OFF-ROAD GÖSTERİSİ NEFES KESTİ | Çorum Vatan Gazetesi | Çorum'un En Kapsamlı Gazetesi | Avc
OFF-ROAD GÖSTERİSİ NEFES KESTİ
HABERLER

OFF-ROAD GÖSTERİSİ NEFES KESTİ

Çorum Osmancık ilçesinde Pırlanta Pirinç Festivali kapsamında düzenlenen off-road gösterileri büyük beğeni topladı.

Osmancık Belediyesi ve Çorum Off-Road Aram Kurtarma Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen etkinlikte bir araya gelen off-road tutkunları araçlarıyla sergiledikleri gösterilerle adeta nefesleri kesti.

Engelli, zorlu parkurları ve çamurlu yolları izleyicilerin meraklı ve şaşkın bakışları arasında geçen off-roadcular ıslıklar eşliğinde büyük alkış aldı.

ÇOROFF Başkanı Burak Torun, off-road sporuna olan ilginin her geçen gün arttığını belirterek, “Çok renkli, keyifli ve eğlenceli etkinlik oldu. Gösterileri insanlar büyük bir merak ve ilgiyle izlediler. Osmancık’ta artık off-road sporunu insanlarımız daha yakından tanımaya ve sevmeye başladı. Bu tür etkinliklerimiz devam edecek. Bizi Osmancık halkıyla buluşturan Osmancık Belediye Başkanımız Ahmet Gelgör’e de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ise off-road gösterilerine halkın çok büyük teveccühü ve katılımının olduğunu belirterek, “Off-road parkurumuzu önümüzdeki yıllarda geliştireceğiz. Bundan sonra her yıl motor yarışlarına ve diğer yarışlara ev sahipliği yapacağız” ifadelerini kullandı.

Etkinlik sonunda Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, ÇOROFF Başkanı Burak Torun’a teşekkür plaketi verdi.