DERS STRESİNİ PİKNİKLE ATTILAR | Çorum Vatan Gazetesi | Çorum'un En Kapsamlı Gazetesi | Avc
DERS STRESİNİ PİKNİKLE ATTILAR
HABERLER

DERS STRESİNİ PİKNİKLE ATTILAR

Çorum’da son yıllarda etüt merkezleri arasında yıldızı parlayan eğitim kurumlardan

Etkin Bilim-Lider Akademi-Limit Eğitim Kurumları, öğrencilere eğitim hizmetinin yanında sosyal aktivitelerle de dikkat çekiyor.

Mustafa İlbaş, Halil Gelmez ve Hüseyin Özcan’ın kurucusu olduğu Etkin Bilim-Lider Akademi ve Limit Eğitim Kurumları, baharın gelmesiyle birlikte yoğun geçen ders stresinden uzaklaştırmak için öğrencilere yönelik olarak piknik organizasyonu düzenledi.

Samsun Yolu üzerinde bulunan Kent Ormanı’nda düzenlenen pikniğe eğitim kurumlarında görev yapan 46 öğretmenin yanısıra 310 öğrenci ordusu katıldı. Sabah saatlerinde Etkin Bilim-Lider Akademi ve Limit Eğitim Kurumları tarafından temin edilen araçlarla yola çıkan öğrenciler, davul-zurna eşliğinde halay çekip, oyun havaları oynayarak stres attılar.

1 Mayıs Bahar Pikniği adı altında düzenlenen organizasyon akşama saatlerine kadar sürdü.

Havaların ısınmasıyla birlikte güneşin tadını yemyeşil ormanlık alanda tatmanın hazzını yaşayan Etkin Bilim-Lider Akademi ve Limit Eğitim Kurumları, hazırlanan yiyecekleri de birlikte yediler. Öğrenciler, yoğun geçen ders stresinden bir günlük de olsa uzaklaşarak stres atmanın tadını yaşayarak programdan ayrıldılar.