İSKİLİP’TE CADDE VE SOKAKLAR YIKANIYOR | Çorum Vatan Gazetesi | Çorum'un En Kapsamlı Gazetesi | Avc
İSKİLİP’TE CADDE VE SOKAKLAR YIKANIYOR
HABERLER

İSKİLİP’TE CADDE VE SOKAKLAR YIKANIYOR

İskilip Belediyesi koronavirüs salgınına karşı önlem ve tedbir amaçlı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Virüs salgınına karşı önlemlerin alınmaya başlandığı ilk günden bu yana vatandaşlarımızın sağlığını korumak amacıyla çok sayıda uygulamayı hayata geçiren İskilip Belediyesi titizlikle sürdürdüğü temizlik çalışmalarını cadde ve sokakları yıkayarak devam ettiriyor.

Belediye itfaiyesi kenar mahalleleri ve ana caddeleri yıkama çalışmasını yürütürken, temizlik çalışanları ve özel kurulan dezenfektan ekipleri de eş zamanlı olarak salgına karşı önlem amaçlı faaliyetlerine devam ediyorlar. Sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üstü İskiliplilerin ihtiyaçlarını da evlerine kadar ulaştıran belediye ekiplerinin bir program dâhilinde yürüttükleri çalışmaların 7/24 devam edeceği bildirildi.

İskilip halkı virüs salgınına karşı insan sağlığını ön plana koyarak çalışan Belediye Başkanı Ali Sülük’ün gösterdiği hassasiyete teşekkür ediyorlar. Hiçbir şeyin toplum sağlığından önemli olmadığını söyleyen Belediye Başkanı Ali Sülük yıkama çalışmaları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Belediyemiz İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, dört koldan mahalle ve sokakları yıkayarak, çalışmalarını devam ettiriyorlar. Özverili çalışmalarından dolayı, mesai arkadaşlarımızı kutluyoruz” dedi.