Firma Rehberi Resmi İlanlar
İletişim Üye Girişi Üye Kaydı Reklam Kayıt
Çorum Vatan Gazetesi
Çorum Vatan | Çorum Haberleri | Çorum
. İsbir, Tuttuğunu Kopartıyor     . Elektrik kesintisi uygulanacak    
Font Boyutunu Büyüt Font Boyutunu Küçült Yazıcı Dostu Bu Haberi Arkadaşınıza Gönderin
‘Zirveye oynayacağız’


Çorum Belediyespor Basın Sözcüsü Mustafa Özbayram, yeni sezonda hedeflerinin 2. Lig olduğunu söyledi

Çorum Belediyespor Basın Sözcüsü Mustafa Özbayram, dün ilk kez basın karşısına çıkarak gelecek sezon ile ilgili yönetim olarak aldıkları kararları açıkladı. 
Turgut Özal İş Merkezi Konferans Salonu'nda dün İdari As Başkan Mustafa Ercan, Mali AS Başkanlar ve diğer Basın Sözcüsü Fahri yandık'ında hazır bulunduğu basın toplantısında konuşan Özbayram, hedeflerinin 2. Lig olduğunu söyledi. Önceki gün yaptıkları yönetim kurulu toplanstısında aldıkları kararları açıklayan Özbayram, " Çorum Belediyespor'un hedefi 2. Ligdir. Biz bu hedefi koyarak ortaya çıktık. Bu hedef doğrultusunda da ilerleyeceğiz. Bu doğrultuda da transfer ve alt yapı çalışmalarını hazırlıyoruz. Çorum Belediyespor'un antrenörü Halit Kılıç'tır. Yardımcı antrenörümüz ise Arif Ceylan'dır. Burada bir konuya dikkat çekmek istiyorum. Genel kaptanımızla birlikte 3 arkadaşımızda zamanında Çorumspor için ter dökmüş ve Çorumspor için önemli olmuş isimlerdir. Yükün en büyük ağırlığı Genel kaptan Hamit Işık'ta olacaktır. Bu konuda da kendisine yönetim tarafından yetki verilmiştir. Yönetim kurulu dün itibari ile transfer çalışmalarını başattı ve transfer komitesi oluşturuldu. Futbolcu transferlerimiz bu komite tarafından değerlendirilecek ve nihai karar kulüp başkanına götürülecek. Kulüp başkanımızın kararına bağlı olarak gidecek ve gelecek futbolcular belli olacaktır. Dün itibar ile daha önceden Çorum Belediyespor'da oynayan 7 futbolcu ile kesin olarak yolları ayırma kararı aldık. Teknik Direktörümüz Halit Kılıç ile yaptığımız görüşmenin ardından gidecek isimler netlik kazandı. Bu futbolcularımıza verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ediyoruz.
Çorumspor düştü ama şimdi elimizde tek profesyonel takımımız kaldı. Çorum Belediyespor'da Çorum'un Çorumlunun takımdır. Biz bütün hemşerilerimizden Çorum Belediyespor'un başarılı olması için katkıda bulunmak istiyoruz" diye konuştu. 
 
YİĞİTCAN'I ADANASPOR'A VEREBİLİRİZ 
Çorum Belediyespor Basın Sözcüsü Mustafa Özbayram, geçtiğimiz sezon takımın defansında başarılı maçlara imza atan ve Adanaspor'un talip olduğu Yiğitcan için görüşmelerin devam ettiğini ve anlaşma sağlanması halinde ise bu futbolcuyu Adanaspor'a verebileceklerini ifade etti. 
 
TESİSLERİ MODERN HALE GETİRECEĞİZ 
Tesisleri futbolcuların en rahat edebilecekleri şekilde modernize ettiklerinin altını çizen Basın Sözcüsü Özbayram, "Tesislerimizle İdari As Başkanımız Mustafa Ercan ilgilenmektedir. Modern bir hal alması için çalışmaları sürdürüyoruz. 10 Temmuz'a kadar oradaki çalışmaları tamamlamak niyetindeyiz. 10 Temmuz'dan itibaren gelecek futbolcularımız modern görünümlü bir tesis içerisinde rahat rahat kalabileceklerdir" diye konuştu. 
 
STAD'TA BAKIM 
ÇALIŞMALARI 
DEVAM EDİYOR 
Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı'nı 10 yıllığına kiralamak için girişimleri olduğunu ifade eden Özbayram, işin sadece imza aşaması kaldığını ve önümüzdeki günlerde bunun gerçekleşeceğini dile getirdi. Stad'ın yeni sezona ulaşması için de hummalı bir çalışma yürüttüklerini ifade eden Özbayram, ayrıca reklam gelirleri için de çalışma başlatacaklarını ve kombine bilet satışına da ağırlık vereceklerini ifade ederek, "Bilindiği gibi stat içerisinde ve stat çevresinde olan reklamlarla ilgili çalışmalar yapacağız. Mevcut firmalarımızla tekrar bir görüşme gerçekleştireceğiz. Başka firmalarla da görüşmeler gerçekleştirerek stada reklam almak istiyoruz. Bu reklamlar kulübe maddi olarak imkan sağlayacağı gibi reklam veren firmaya da vergi bakımından kolaylık sağlayacaktır. Vergiden profesyonel kulüp olduğu için %50 vergi indirimi sağlayacaktır.Kombine bilet konusunda da geçtiğimiz akşam yaptığımız yönetim kurulu toplantısında görüşme yaptık. Kombine biletlerle ilgili çalışma başlattık. Amacımız Çorum Belediyespor'u seven herkesi stada çekmek hem de kombine biletle iş adamlarımıza giderek maddi destek sağlamaktır" dedi. 
 
ÇORUMSPOR'UN  RENKLERİNİ ALDIK 
Çorum Belediyespor Basın Sözcüsü Mustafa Özbayram, yeni sezonda Çorumspor'un renkleriyle mücadele edeceklerini belirterek, "En önemli unsurumuz rengimizin Kırmızı-Siyah olmasıdır. Rengimizin Kırmızı-Siyah olması Çorum'un bir bütünlüğüdür. Çorumdaki bütün herkesin gençliğin, büyüklerimizin stada gelerek Çorum Belediyespor'u desteklemesini bekliyoruz. Bundan sonra iç sahada da dış sahada da renklerimiz Kırmızı-Siyahtır. Seyircisiz maçın ne zevki nede tadı oluyor. Ama inşallah biz çok umutluyuz ki takımımız başarılı oldukça seyirci sayımız artacaktır. Çorum Belediyespor Başkanımız Muzaffer Külcü'ye bize verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Bize her türlü desteği vermektedir" diye konuştu. 
 
HEFEDE GÖTÜRCEK TRANSFERLER YAPACAĞIZ 
Transfer bütçesini henüz belirlemediklerini dile getiren Özbayram, "Kongrede 3 yıllık bütçemizi 6 milyon lira olarak açıklamıştık. Ancak henüz bir transfer bütçesi belirlemedik. Bizim hedefimiz takımızı hedefe taşıyacak isimleri kadromuza katmak. Çalışmalarımızı bu yönde sürdüreceğiz ve bize katkı yapacağına inandığımız isimleri transfer etmek için uğraş vereceğiz" diye konuştu. 
 
TRANSFER KOMİTESİ BELLİ OLDU 
Çorum Belediyespor Basın Sözcüsü Mustafa Özbayram, önceki gün yaptıkları toplantıda transfer komitesinin de belli olduğunu ve kendisiyle birlikte Mustafa Ercan ve Hamit Işık'ın transfer komitesinde yer alan isimler olduğunu söyledi. Etiketler : zirveye oynayacaz

Çorum Vatan | Çorum Haberleri | Çorum'un Dünyaya Buluştuğu Nokta - ‘Zirveye oynayacağız’
Bu Haberde sizin de yorumunuz yayınlanabilir! Lütfen üye girişi yaparak bir yorum gönderin.

Üye iseniz lütfen buraya tıklayarak üye girişi yapınız.

Üye değil iseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Teşekkür ederiz.


Çorum Belediyespor Basın Sözcüsü Mustafa Özbayram, yeni sezonda hedeflerinin 2. Lig olduğunu söyledi
‘Zirveye oynayacağız’ - ( 2013-07-11 01:54:24 )
Çorum Belediyespor’un Hedefi Önemli - ( 2013-07-11 17:02:55 )
‘Hedeflediğimizin 2 puan gerisinde tamamladık’ - ( 2013-12-17 19:54:02 )
Yeni hoca Mustafa Altındağ - ( 2014-04-05 20:52:05 )
Play-Off mucizeye kaldı.. - ( 2014-04-28 13:45:37 )
YAZ KAMPI BAŞVURULARI BAŞLADI - ( 2014-05-08 13:40:07 )
BAYAT'TA BİR İLK ! - ( 2014-05-09 12:07:30 )

Çorum Vatan | Çorum Haberleri | Çorum

Resmi İlanlar

deneme flash...

yaralııı

...
0 Yorum Eklendi
Mısır'da halk yenide...
Yüz binlerin katıldığı gösterilerde halk Rabiat'ul Adeveyyi ve Tahrir Meydanlarını doldurarak darbey...
0 Yorum Eklendi
Başbakan, Esenler-Ba...
Başbakan Erdoğan, Uzunluğu 21,7 kilometreyi bulan Otogar-Bağcılar-Mahmutbey-Olimpiyatköy-Başakşehir ...
0 Yorum Eklendi
Emekliler'e Zafer Ça...
Çorum Zafer Çarşısı ile Türkiye Emekliler Derneği Çorum Şubesi arasında imzalanan protokol ile Emekl...
0 Yorum Eklendi
Dodurga haber...
denemee...
0 Yorum Eklendi
Milletimiz dağılmanı...

Milliyetçi Harekat Partisi İl Başkanı Av. Ercan Daşdan, Akil Adamların Çorum'...
0 Yorum Eklendi

‘Çin-Türkiye ekonomi...
Çorum Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO), Çorum KOSGEB Müdürlüğü ve Türk-Çin İpek Yolu Ekonomik ve Kültü...
0 Yorum Eklendi
‘Zirveye oynayacağız...
Çorum Belediyespor Basın Sözcüsü Mustafa Özbayram, yeni sezonda hedeflerinin 2. Lig olduğunu söyledi...
0 Yorum Eklendi
‘Böyle sağlık sistem...
Sağlık kuruluşlarında yaşanan şiddet olayları protesto edildi....
0 Yorum Eklendi
Ressamlardan Çorum'a...
Ünlü ressamlar bu yıl 33.'sü düzenlenen Uluslar arası Hitit Fuar ve Festivali etkinleri kapsamında 5...
0 Yorum Eklendi

Haber v4
       Yönetici   |   Anket   |   Reklam   |   Künye   |   Bize Ulaşın  
Design Sina | Sina Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri